יום שני, 31 באוקטובר 2011

שמן לבנדר- אצילות פרקטית, וחבר שלא תוותרו עליו:עיסוי בשמן לבנדר יבטיח לילה רגוע ושקט לשניכם!
הפוסטים הבאים מוקדשים לממלכת הצמחים- לעולם המופלא הפרקטי והנסתר של השמנים האתריים, ישר קצר ולעניין- הרבה שואלים אותנו מהי ערכת השמנים הביתית שהיינו ממליצים לכל אחת להחזיק בבית- איך מתי כמה ולמה להשתמש בתענוג הנקרא "שמן אתרי" או מדוייק יותר- "שמנים נדיפים"- אז קבלו את עשרת השמנים רבי התועלת והשימוש-
קבלו את המלך....שמן לבנדר!!!
כל בית צריך מלך- וכל בית צריך בקבוקון של שמן הלבנדר- הריח המרגיע, התכונות והיעילות שמוכיחות עצמן בכל מצב- אצלי מונח בקבוקון בכל חדר בבית- ילדים, שרותים,סלון ושינה :
הערכה הביתית שלנו-רוזמרין,לבנדר,אקליפטוס
נתחיל בכוויות- כך התגלה השמן- שמן הלבנדר הוא מהמעטים שמותר לשים ישירות על העור ללא דילול בשמן נשא (כמו שמן שקד, שמן זית, שמן זרעי ענבים ש,"נושאים" את השמן האתרי ומדללים אותו לשימוש על העור) במקרה של כוויה פשוט טפטפו 3 טיפות על צמר גפן או ישר על מקום הכוויה, הלבנדר ירגיע את מערכת העצבים, יצנן את המקום, וימנע היווצרות של צלקת, יזרז את ההחלמה ויעדן את התנפחות העור .
צריבות עור- פריחות, גירויים, אדמומיות,שיפשופים- פשוט הכינו מראש בקבוק 100 מ"ל (כוס)של שמן נשא כלשהו-שקד, או זית, וטפטפו לתוכו 10 טיפות משמן הלבנדר- והרי לכם שמן טיפולי לעזרה ראשונה במקרים רבים!
תינוקות וילדים- זהו שמן משפחתי ושמן "היונקים"- לכאבי בטן של ילדים או גזים אצל תינוקות, עצבנות וחוסר שינה הדדי של אמא טריה ותינוק עקשן- שמן הלבנדר קלאסי בטיחותי וידוע ביעילותו, תוכלו להקדים תרופה לשינה- ובאמבט לטפטף 2 טיפות למי האמבט-ומיד יתפשט ריח מענג ומרגיע בחדר השרותים, או להשתמש בשמן המדולל לעיסוי התינוק לפני השינה- עסו את גופו ובעיקר את הבטן בכיוון השעון (משמאל לימין).
השמנים האתריים של ערוגות-הבושם-נסו אותנו!!!
לדיכאון או שינויים קיצוניים במצב הרוח- לבנדר מאזן הורמונלי ע"י הרחה ומרומם את מצב הרוח בעדינות- נסו 3 ט' במבער או על צעיף שעליך, או על נר דולק- הריח כבר יספג בכם ויעשה את שלו!
מה עוד? אם עוד לא זינקתם על האתר להזמין את המלך הזה לביקור והכרות אישית- הלבנדר הוא אנטיביוטיקה טבעית, מחטא זיהומים, מעודד ומזרז החלמה, מונע היווצרות צלקות, ממריץ מע' חיסון, ומשפר מצבי רוח- הבקבוקון הקטנטן הזה ישרת אותכם באופן יעיל וישאיר חותם ריח מדהים בכם ובבית...
מה לעשות, מלך זה מלך....2 comments:

  1. מדהים כמה נפלא ומחדש לשמוע על כל שמן,מחכה לעוד כתבות
    בלוג מעניין ומועיל:)

    השבמחק
  2. בלוג מדהים,כמה מחדש וטוב לשמוע על כל שמן.. נשמח לעוד כתבות בלוג יפהפה

    השבמחק